Jak sprzątamy?

Firma zajmująca się sprzątaniem

W MrOffice opieramy się na wartościach, które w dzisiejszych czasach stanowią podstawę rozwoju ekologicznych i zrównoważonych firm, które w swoim portfolio mają wpisaną troskę o przyrodę i przyszłe pokolenia. Usługi, które świadczymy dla naszych klientów opieramy na NanoTechnologySilver. 

Jest to nowoczesna i innowacyjna metoda, która znalazła między innymi zastosowanie w produkcji czyścików, ściereczek, mopów i innych narzędzi, które umożliwiają sprzątanie biur, mycie okien, sprzątanie magazynów i hal bez użycia środków chemicznych. Czyściki w użyciu MrOffice są zbudowane ze specjalnych włókien i mikrowłókien, którymi doczyszczamy każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia, używając wody, wykluczając przy tym wszelkie detergenty. Odbiorcy naszych usług zyskują hipoalergiczne środowisko pracy, nie są narażeni na wdychanie szkodliwych substancji chemicznych.

Sprzątanie biur bez środków chemicznych to również bezpieczeństwo dla naszych pracowników, których zdrowia nie narażamy. Mycie okien czy sprzątanie biur z wykorzystaniem NanoTechnologySiver to brak smug, a dzięki zastosowaniu antystatycznej rękawicy, również zero osadzania się kurzu i pyłu nawet do 3 tygodni. Producent czyścików, z których korzystamy to polska firma, której podobnie jak MrOffice zależy na ochronie pracowników, zdrowia i naturalnego środowiska. Zesół MrOffice przechodzi okresowe szkolenia, dzięki czemu na bieżąco, wiedza zdobywana latami wykorzystywana jest przy sprzątaniu biur. Z pasją i radością zarażamy wszystkich tych, u których możemy sprzątać bez chemii. 

 Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam zadbać o środowisko!