O NAS

Firma zajmująca się sprzątaniem

Nasza misja

Jaki wpływ na wodę mają środki chemiczne, których używamy w domu? Co dopiero przy ilościach przemysłowych kiedy ponosimy odpowiedzialność za sprzątanie biur, sprzątanie magazynów czy hal?

Cel, jaki przed sobą stawiamy, to całkowite wycofanie chemicznych detergentów z naszej pracy. Wdrażamy nowoczesne metody sprzątania NanoTechnologySilver i mycie wodą demineralizowaną, z pominięciem wszelkich płynów, mleczek, kwasów. Uświadamiamy naszych odbiorców , że możemy w znaczący sposób wpłynąć na ograniczenie niebezpiecznych substancji, które wlewamy do rur lub wcieramy w sprzątane powierzchnie.

Tylko dzięki wspólnym wysiłkom, możemy zadbać o czyste środowisko. Stawiajmy na ekologiczne sprzątanie, promując zdrowy i naturalny tryb życia. Co więcej, sprzątanie biur naszymi metodami zapewnia hipoalergiczne środowisko pracy.

Dołącz do nas!

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?
Firma zajmująca się sprzątaniem

Przystępne ceny

Firma zajmująca się sprzątaniem

Elastyczność

Firma zajmująca się sprzątaniem

Doświadczenie

Firma zajmująca się sprzątaniem

Proekologiczność

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy.

Wiemy o terminach na wczoraj, spotkaniach i o tym, że największe problemy mogą pojawić się w ostatnim momencie. W chwilach, kiedy od natłoku zadań można dostać zadyszki my dbamy o czyste biuro i komfort pracowników.

Angażujemy się w powierzone zadania całym sercem, bo lubimy kiedy wszystko jest na swoim miejscu.

Sprzątanie biur, sprzątanie magazynów i hal, czy nawet mycie okien wymaga profesjonalnego przygotowania i przeszkolonego zespołu. Naszym zadaniem jest odciążenie klienta od myślenia o sprzątaniu tak, by w komfortowych warunkach, które mu stwarzamy, mógł skupić się na swojej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby pojawiało się jak najmniej reklamacji i negatywnych uwag na temat serwisu sprzątającego. Firma sprzątająca MrOffice to zespół ludzi zaangażowanych w to, co robią, elastycznie dostosowujący się do środowiska pracy. Wiemy, jak ważne jest należyte sprzątanie biur, dlatego każdorazowo za wszelkie dobre i złe uwagi jesteśmy wdzięczni, bo dzięki nim możemy oprawiać jakość naszych usług.

Koleinym elementem, który może przekonać Państwa do naszych usług jest sprzątanie bez środków chemicznych w oparciu o NanoTechnologySilver – nie lejemy wody, myjemy nią. Dzięki czemu stwarzamy świetne warunki do pracy w biurze dla osób z alergiami.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Historia

  • 2007/2008r. Rozpoczęliśmy wykonywanie sprzątania kamienic na wrocławskim Ołbinie. Idzie nam całkiem nieźle po 2 miesiącach otrzymujemy kolejne nieruchomości do sprzątania.
  • 2008/2009 r. Internet to potęga, dalsze inwestycje w reklamę, park maszynowy, nową stronę, sprawiają, że wygrywamy konkurs na sprzątanie planu filmowego we Wrocławiu i Legnicy. Towarzyszyliśmy ekipie filmowej „Anonima kobieta nieznana” przez 6 miesięcy sprzątając i domywając wojenne inscenizacje.
  • 2009r. Przygoda z Panoramą Firm, zaowocowała zwycięstwem na sprzątanie pierwszego Aquaparku we Wrocławiu! Mieliśmy 7 dni by wymyć ponad 13000 m2 powierzchni szklanych, 5000 m2 ścian, korytarzy, szafek. Udało się!
  • 2010r. Sprzątamy wrocławskie schronisko dla zwierząt na Osobowicach.
  • 2011r. Z sukcesem zorganizowaliśmy konkurs ekologiczny dla szkół podstawowych, główną nagrodą był komputery, aparaty fotograficzne i gry logiczno-edukacyjne. Nadesłano ponad 200 prac wybraliśmy 21 najlepszych.
  • 2009/2012r. Cała Polska przygotowuje się do Euro 2012! Byliśmy częścią tego wydarzenia i towarzyszyliśmy od początku firmie MaxBogl sprzątając i dbając o czystość 24h przez 7 dni w tygodniu. Niezwykła atmosfera, która towarzyszyła temu zleceniu pozwoliła zdobyć kolejnych klientów z tzw. polecenia.
  • 2016r. Powstaje platforma do zamawiania towarów i wyposażenia biurowego on-line, dzięki której skracamy czas dowozu i zamówień do 48h.
  • 2017r. Powstanie MrOffice Sp. z o.o.
  • 2017/2018r. We współpracy z Impel Cleaning przeprowadzamy doczyszczanie Galerii Handlowej Wroclavia przed generalnym otwarciem. Przy projekcie zatrudniamy ponad 40 osób, prace w szczytowym momencie prowadzone były na 3 zmiany. Posprzątaliśmy ponad 71 000 m2 powierzchni użytkowej nie licząc przeszkleń, odkurzanych ścian itd.