Mycie okien Wrocław

PRZEGLĄD USŁUG

Mycie okien Wrocław

Mycie okien i elewacji w budynkach biurowych, witrynach sklepowych, galeriach handlowych. Mycie w trudno dostępnych miejscach dla zespołu MrOffice nie stanowi żadnego problemu. Mycie okien i wszelkiego rodzaju przeszkleń wykonujemy bez użycia środków chemicznych. Myjemy w oparciu o NanoTechnologySilver i zestawów teleskopowych z wykorzystaniem wody demineralizowanej. Wysokościowe mycie okien w trudno dostępnych punktach i budynkach, w których nowoczesna architektura uniemożliwia wykorzystanie podnośników lub urządzeń teleskopowych jest dla nas możliwością zaprezentowania profesjonalnych usług i umiejętności naszych pracowników. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu nasze usługi obejmują:

 • Mycie okien do 3 metrów
 • Mycie powierzchni szklanych powyżej 3 m
 • Mycie witryn sklepowych
 • Mycie elewacji i ich doczyszczanie
 • Mycie przeszkleń w trudno dostępnych punkach
 • Wysokościowe mycie okien (do 40m)

CZYSZCZENIE I MYCIE ELEWACJI WROCŁAW

Firma MrOffice, specjalizująca się w sprzątaniu, oferuje Państwu swe usługi w zakresie mycia elewacji i doczyszczania każdego typu okien, szyb i witryn oraz czyszczenia, doczyszczania i mycia wszelkiego rodzaju elewacji budynków.
Pragniemy upewnić potencjalnych usługobiorców, iż MrOffice spełnia swe usługi sprzątania profesjonalnie, ponieważ dysponujemy przeszkolonym i doświadczonym zespołem osób. Dodatkowo nasi pracownicy mają entuzjastyczną i pełną zapału postawę wobec spełnianych obowiązków.
Stosowanie przez MrOffice ekologicznych i naturalnych środków stanowi naszą misję, gdyż celem MrOffice jest przyczynianie się i propagowanie przyjaznego całej naturze sposobu życia.
Postawa szacunku dla środowiska z pewnością odróżnia MrOffice od pozostałych firm sprzątających.

MrOffice dokłada też starań, aby cennik mycia elewacji i okien był przystępny, i cena odzwierciedlała rzeczywistą wartość włożonej przez nas pracy. Pragniemy, by Państwo uiszczali zapłatę w poczuciu, że podana przez nas kwota jest sprawiedliwą zapłatą za mycie okien, elewacji, za zamówioną przez Państwa usługę.
Cechuje nas słowność, solidność i sumienność, a zatem staramy się być godnymi zaufania.
Jesteśmy również gotowi i otwarci na negocjonowanie wnoszonych przez Państwa opłat. Pragniemy bowiem, aby nasi usługobiorcy byli usatysfakcjonowani usługami sprzątania, a tym samym chcielibyśmy kontynuować współpracę z Państwem w przyszłości.

MYCIE SZYB WROCŁAW

Jeśli zależy Państwu na tym, aby Państwa okna zostały solidnie i skrupulatnie wymyte, czy doczyszczone, na przykład w pomieszczeniach po remoncie, albo w budynku świeżo oddanym do użytku po pracach budowlanych, to wybór firmy MrOffice będzie z całą pewnością trafną i udaną decyzją.
Nasi pracownicy mają praktykę w myciu szyb na dużych wysokościach, w tak zwanym alpinistycznym, czyli wysokościowym myciu okien. Toteż dokładne doczyszczanie lub mycie okien, przeszkleń i szyb, a także trudno dostępnych przeszkleń na każdym poziomie wysokości nie nastręcza dla nas żadnych przeszkód ani trudności.
Równie dokładnie i z zaangażowaniem myjemy witryny w biurowcach, czy w sklepach. Po zrealizowaniu przez MrOffice usługi umycia witryn zwrócą one uwagę swą schludnością i nieskazitelnym wyglądem. Tym samym ich estetyczny, wypielęgnowany i zadbany widok będzie dostrzegalny także i dla Państwa klientów.
Wykonujemy również wysokościowe mycie okien, szklanych elewacji, i pragniemy zapewnić Państwa, iż po wyczyszczeniu i wymyciu przez nas szklanej fasady budynku imponuje ona swoim blaskiem i czystością.

DOCZYSZCZANIE ELEWACJI WROCŁAW

Firma MrOffice zajmuje się też doprowadzaniem do czystości wszelkiego rodzaju elewacji, czyli zewnętrznych ścian budynku wraz z występującymi na nich elementami architektonicznymi, tzw mycie elewacji.
Już wzmiankowaliśmy powyżej, iż myjemy, czyścimy i doczyszczamy szklane fasady budynków.
Podobnie jak przy myciu okien, nasze prace przy czyszczeniu i myciu elewacji, jesteśmy przygotowani wykonywać fachowo na każdej wysokości.
Można wręcz powiedzieć, że alpinistyczne, wysokościowe mycie elewacji wszelkiego typu budynków stanowi pasję dla osób zatrudnionych w MrOffice.
Do mycia okien i elewacji nie stosujemy detergentów, czyli środków chemicznych, lecz wykorzystujemy środki czystości powstałe na bazie substancji naturalnych. Tym samym ich wpływ na środowisko jest nieszkodliwy.
Rzetelnie, starannie i kompetentnie doprowadzamy do czystości elewację frontową (fasadę), jak i elewację tylną oraz elewacje boczne.
Umiejętnie i odpowiedzialnie myjemy i doczyszczamy elewacje wykonane z różnego rodzaju materiału.
Mamy wiedzę i praktykę w myciu elewacji z kamienia naturalnego, z cegły, z płytek klinkierowych, z tworzywa sztucznego, z paneli elewacyjnych, elewacji szklanych, drewnianych, tynkowych.
Dodajmy, że czyszczenie i mycie elewacji przez MrOffice usuwa nie tylko wszelkie zabrudzenia, lecz także glony, grzyby i porosty.
Po pracach porządkowych wykonanych przez MrOffice, elewacja jest nie tylko wyczyszczona i odświeżona, ale także odnowiona.
Bez obaw mogą Państwo powierzyć zawodowcom z firmy MrOffice wszelkie prace porządkowe, a w tym mieści się mycie okien, czyszczenie i doczyszczanie szyb, przeszkleń i elewacji budynków.

Skontaktuj się z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.

  MYCIE PRZESZKLEŃ - GALERIA

  Mycie okien
  Mycie witryn
  Mycie okien Wrocław
  Mycie trudno dostępnych przeszkleń
  Sprzątanie i mycie szyb i okien
  Firma zajmująca się sprzątaniem