Mycie paneli fotowoltaicznych Wrocław

PRZEGLĄD USŁUG

Zalegający brud i nieczystości na panelach fotowoltaicznych, powodują obniżenie ich efektywności, czyli zmniejszają ilość generowanej energii elektrycznej. Kurz i inne nieczystości sprawiają, że do paneli dociera mniejsza ilość promieni słonecznych, niż powinna w przypadku nowej, lub czystej instalacji fotowoltaicznej. Firma MR Office staje na przeciwko problemowi brudnych solarów, oferując usługę mycia paneli fotowoltaicznych na teranie Wrocławia i okolic, ale także w całej Polsce.

Jak często myć panele solarne?

Panele fotowoltaiczne powinny być myte co najmniej dwa razy w roku, co warunkuje ich prawidłowe działanie w zakresie generowania właściwej mocy, wynikającej z powierzchni solarów. Częstotliwość mycia fotowoltaiki zależy też od obszaru, na którym są one zainstalowane. W przypadku obszarów narażonych na częstsze pylenie, zabrudzenia, mycie powinno odbywać się częściej.

Oferta mycia fotowoltaiki – MR Office

Firma sprzątająca Mr Office, świadczy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia paneli fotowoltaicznych przede wszystkich na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Nie zamykamy się jednak wyłącznie na rynek lokalny, usługę świadczymy też na teranie całej Polski.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia paneli fotowoltaicznych, który umożliwia nam sprawne i profesjonalne mycie i czyszczenie solarów.

Cena czyszczenia fotowoltaiki

Koszt mycia i czyszczenia paneli fotowoltaicznych jest zależny od ich powierzchni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu ustalenia szczegółowych kosztów usługi.

Skontaktuj się z nami

    Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.

    Mycie fotowoltaiki - galeria zdjęć